Usługi

Oferty na usługi i produkty!

[Firma] Szkolenia Excel


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Witamy w witrynie internetowej firmy Langolian. Realizujemy kursy Microsoft Excel na trzech poziomach zaawansowania. Nasza obszerna oferta ma profesjonalne kursy MS Excel zarówno dla początkujących w których uczestnik rozpoczynający pracę z Excel-em zapozna się m. in. z podstawowymi zasadami tworzenia i działania arkuszy kalkulacyjnych, nabędzie umiejętności pozwalające na pracę z przetwarzaniem danych , czy wykonywaniem obliczeń, sporządzaniem wykresów
poprzez MS Excel średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla uczestników , które już poruszają się w środowisku Excela, kończąc na poziomie Excel zaawansowany dzięki, któremu kursant pogłębi wiedzę z obszaru analizy danych, tworzenia zaawansowanych formuł , grupowanie danych , tworzenie wykresów, co w przyszłości przełoży się na bardziej efektywne wykorzystanie możliwości Excel-a

Jeśli nie wiesz od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś rozpocząć szkolenie Microsoft Excel , napisz do nas e-maila, a wyślemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego trenera, pozwoli nam zaproponować od którego poziomu rozpocząć kurs .

W naszej ofercie znajdziecie szkolenia z programowania w języku VBA w aplikacji Excel oraz pozostałe kursy z pakietu Microsoft Office.

Na stronie Langolian znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące programów oraz terminów poszczególnych kursów. Szkolenia Excel prowadzimy w trybach otwartym, zamkniętym w siedzibie Klienta oraz zdalnie, w zależności od potrzeb Klienta i ilości zgłoszonych osób . Kursy Excel realizujemy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Toruniu, Bydgoszczy Białymstoku , Katowicach . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do biur naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i szczegółowy program możemy dostosować do potrzeb i poziomu danej grupy szkoleniowej .

W przypadku gdy brak czasu ogranicza Tobie przyjazd na szkolenie otwarte , zachęcamy do zapisania się na szkolenia w formie zdalnej (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą trenera - kamera nie jest wymagana) forma szkoleń zdalnych niczym się nie różni od kursów Excel „face to face” . Trener cały czas udostępnia ekran swojego komputera , natomiast uczestnicy w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Szkolenia Excel
Ogłoszenieprywatne
Dodano30.09.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię