Usługi

Oferty na usługi i produkty!

[Firma] Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie

  • By WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
  • Kategoria Dom i Ogród
  • Lokalizacja Warszawa

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Wyspecjalizowana wypożyczalnia odkurzaczy ekstrakcyjnych. Zajmujemy się wypożyczaniem sprzętów do prania ekstrakcyjnego. W wypożyczalni mamy odkurzacze ekstrakcyjne marki Karcher. Nasze urządzenia są profesjonalnie serwisowane.

W ofercie mamy urządzenia Karcher Puzzi 10/1. Razem z odkurzaczem przekazujemy dwie ssawki: do prania tapicerki a także do czyszczenia płaskich powierzchni.

Jest możliwość użyczenia na 1 dzień lub cały weekend. Urządzenie można wypożyczyć bezpłatnie w siedzibie wypożyczalni. Na obszarze Warszawy i podwarszawskich miast np. w Legionowie czy Konstancinie przywozimy i odbieramy Karchera bezpośrednio do Konsumenta.

Dobrze jest czyścić wykładziny zwykle raz w roku. Dzięki dokładnemu praniu można zachować nienaganny stan kanapy. Wewnątrz tapicerki rozmnaża się duża ilość roztoczy. Dodatkowo zaświniona powierzchnia nie wygląda zbyt dobrze.

Specjalistyczne firmy z Warszawy zwykle proponują usuwanie brudu dywanów metodą ekstrakcyjną. Skupia się na praniu tapicerki roztworem wody i chemii. To nieskomplikowana i wyjątkowo skuteczna metoda, która doskonale sprawdza się w przypadku najtrudniejszych plam.

Czy możliwe jest wyczyszczenie różnorodnych zabrudzeń z wykładziny? W zdecydowanej większości tak. Starannie dobrana metoda wraz z odpowiednim urządzeniem oraz odpowiednimi proszkami chemicznymi umożliwia wyeliminować najbardziej uciążliwe plamy, jakie źle wpływały na „look” kanapy.
Nazwa (Usługa)Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenieprywatne
Dodano24.05.2021
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię